Високі – розумні, низенькі – жіночні PDF Друк E-mail
03.02.2005 18:04

Уму Турман і Ніколь Кідман вважають розумними, амбіційними, впевненими в собі, цілком успішними.

А при першому погляді на Кайлі Міноуг виникає думка про жіночність, але аж ніяк не про розум і надійність.

Про це йдеться в дослідженні, присвяченому жінкам та їхньому зросту, що його провели вчені Ліверпульського університету й університету Центрального Ланкашира, повідомляє жіночий портал.

Тих, чий зріст сягає або перевищує 175 см, опитані вважають більш інтелектуальними, цінними в професійному плані, емоційно стійкішими, порівняно з низькими жінками. Такої думки дотримуються насамперед, самі жінки. Зате не найвищих цінують чоловіки, які бачать у дівчатах середнього зросту й зовсім низеньких чуттєвих подруг, відданих дружин і гарних матерів.

“Уперше нам вдалося довести, що зріст жінки впливає на те, як її сприймають інші”, – наголосив професор Саймон Чу, керівник дослідження. В експерименті взяли участь добровольці віком від 18 до 62 років.

Але, звичайно ж, ідеться лише про перше враження. За зростом зустрічають, за розумом проводжають. “Навіть високий зріст не додасть некомпетентній жінці успіху на роботі. Й навпаки, низенька жінка цілком здатна зробити кар’єру”, – каже психіатр Рос Тейлор.

Четвер, 03 лютого, 2005 року, № 20 (586)