Турботливий мер PDF Друк E-mail
21.01.2005 13:46

Відвідування закордонних міст часто супроводжують незаплановані витрати.

Адже туристи стають об’єктом шахрайства з боку мешканців міста, які намагаються скористатися незнанням відвідувачів необхідної в певному місті інформації.

Аби подолати цю проблему, мер Праги здійснив учинок, гідний наслідування для інших глав міст. Проблеми міста потрібно вирішувати не лише у своєму кабінеті, а й безпосередньо дослідивши їх на вулицях міст. Схоже, саме таким правилом керувався Павел Бем, коли вийшов на вулиці столиці Чехії.

Ба більше, мер Праги не просто з’явився серед громадськості, а переодягнувся, аби бути схожим на італійського туриста, повідомляє інформагентство ВВС. Павел Бем пофарбував волосся в чорний колір, мав на собі фальшиві вуса та дорогі сонячні окуляри, що унеможливило його впізнання.

Павел Бем, який удавав себе за італійського туриста, скористався послугами таксі для невеликого переїзду, завдовжки лише три кілометри. За цю “розкіш” таксист попросив 26 євро. Насправді така поїздка мала б коштувати 4,3 євро. До того ж, завищену суму вказував лічильник у таксі. В іншому таксі ціна за проїзд для переодягненого мера зросла вдвічі після того, як він запитався, чи можна розрахуватися євро замість чеських крон.

Більше на туристичну тематику читайте тут.


Побоювання представників влади щодо завищення празькими таксистами цін зовсім недаремні. Адже, за деякими дослідженнями, через сумнозвісну репутацію празьких таксі столиця Чехії втрачає мільйони туристів, які приносять неабиякий прибуток у бюджет міста.

П'ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)