ДТП як засіб провокації PDF Друк E-mail
11.01.2005 16:08

“Кортеж Віктора Ющенка збив автомобіль”, – під такими заголовками низка інтернет-видань поширили інформацію про те, що декілька днів тому (6 грудня) “Тойота-Лендкрузер” із кортежу Віктора Ющенка зіткнулась з автомобілем “Шкода-Феліція”.

Як повідомляють деякі сайти, зокрема provokator.com.ua, біля села Угерсько (траса “Київ-Чоп”) Стрийського району Львівщини “Шкода-Феліція” виїхала на зустрічну смугу та зіткнулася з автомобілем “Тойота Ленд-Крузер”. При цьому водій “Шкоди” Юрій Пучковський загинув на місці.

Відтак виникає логічне запитання: чому про цю аварію стало відомо лише вчора, і то за посередництвом інтернет-видань, які до Львівщини мають лише дотичний стосунок? Відповідь виявилася доволі простою – річ у тому, що кортеж Віктора Ющенка до нещасного випадку не має жодного стосунку.

“Автокатастрофа дійсно сталася. 6 грудня приблизно о 12 годині водій “Шкоди” несподівано виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з “Тойотою-Лендкрузером”. Однак ця машина не належала до кортежу В. Ющенка. Вона їхала позаду”, – розповіла “Газеті” Світлана Добровольська, керівник прес-центру ДАІ УМВСУ у Львівській області. За словами пані Світлани, в загиблого стався інсульт, він не впорався з керуванням – і автомобіль виїхав на зустрічну смугу. “Йдеться лише про збіг обставин”, – запевнила пані Добровольська. Нещасний випадок, що стався між Угерським та П’ятничанами, є черговим підтвердження невтішної статистики ДТП – із початку року на Львівщині вже сталося 37 аварій, у яких загинуло 6 і травмовано 37 мешканців області.

Однак повернімося до власне політичного аспекту цієї дезінформації. Штаб Віктора Ющенка до вчора не коментував повідомлення, яке “крутиться” в інтернеті вже кілька днів поспіль. “У жодні аварії автомашини зі супроводу Віктора Ющенка, на щастя, не потрапляли”, – прокоментувала “Газеті” цей випадок керівник прес-служби обласного штабу Іванна Попович. “Я можу припустити лише те, що цю інформацію поширюють ті, хто хотів би видати бажане за дійсне”, – вважає вона.