Контрабандні меблі PDF Друк E-mail
21.01.2005 13:36

Працівники Рава-Руської митниці затримали велику партію меблевої фурнітури вартістю понад 400 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Державної митної служби України.

Чималу партію нелегально завезеного товару працівники митниці виявили під час звичайної перевірки.

Меблеву фурнітуру перевозили в автомобілі ДАФ із причепом, яким керував громадянин України.

Відповідно до пред’явлених ним супровідних документів, товар перевозили з Польщі на адресу одного з південноукраїнських приватних підприємств. Згідно з тими ж документами, на територію України ввозили меблеву кромку загальною вартістю близько 4 тис. дол. США.

По темі: Фурнітура для різних типів меблів

З огляду на те, що вантажівка була заповнена меблевою фурнітурою вщерть, у працівників Рава-Руської митниці з’явилися сумніви щодо правильності зазначеної в декларації ціни товару. Саме тому вони вирішили уважніше перевірити підозрілий вантаж і подали запит щодо нього своїм польським колегам. Вони й допомогли виявити порушення митних правил з боку підприємців. На запит Рава-Руської митниці з Польщі надійшли зовсім інші дані щодо сумнівного вантажу. Польські митники повідомили, що насправді вартість меблевої кромки майже в сорок разів більша від заявленої і становить у перерахунку на національну валюту понад
400 тис. грн.

Через виявлені порушення працівники Рава-Руської митниці затримали вантаж. Відкрито кримінальну справу.

П'ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)


Джерело: http://meblidom.net/