Тепло не для всіх PDF Друк E-mail
27.04.2014 16:17

Львів готовий до початку опалювального сезону. Втім він розпочнеться тоді, коли для цього настануть відповідні погодні умови. Про це “Газету” запевнила прес-секретар “Львівтеплоенерго” Галина Пищула.

“Наше підприємство на 94% готове до нового сезону теплопостачання, – зазначає Г. Пищула. – Усі котельні відремонтовано. Щоправда, проводимо додаткові роботи. До речі, починаючи з січня 2010 року, ві­сім котелень перейшло в комунальну власність”.

За словами тепловиків, львів’яни отримають тепло, коли температура в місті сягне нижче за 8 градусів за Цель­сієм. “Зазвичай опалюваний сезон стартує 15 жовтня. Цьогоріч ми чекатимемо на розпорядження міського голови”, – додає прес-секретар “Львів­теплоенерго”.

Попри таку готовність теплового господарства до опалювального сезону, місто Лева може не отримати лімітів газу. Причина – велика заборгованість городян перед “Львів­тепло­енерго”. Відтак найбільш недобросовісні платники взимку сидітимуть без тепла. “Станом на минулий тиждень львів’яни заборгували за тепло приблизно 102 млн. грн. Аби якось “вибити” кошти за теплопостачання, ми відключили від гарячої води 24 будинки”, – пояснює Галина Пищула.

Тим часом очільники міста прогнозують, що вартість опалення та гарячого водопостачання найближчим часом може зрости на 40%. Таке рішення вони пояснюють високими цінами на газ.

Опубліковано: Четвер, 09 , 2010 року, № 36 (581)