І ніякого стресу PDF Друк E-mail
31.01.2003 11:39

Нова розробка норвезької компанії ECORNES – серія регульованих крісел Stressless. У кожному з них тіло людини може плавно переміщатися з положення сидячи в положення напівлежачи і лежачи. Якщо ви захочете розслабитися і відкинутися на спинку, крісло слухняно повторить ваші рухи, а регульований підголівник підтримає голову і зніме напругу м’язів шиї.

Відрегулювавши лише один раз систему плавного настроювання крісла, ви зможете далі обходитися без використання важелів і ручок – положення спинки підлаштовуватиметься під положення вашого тіла автоматично.

Всередині кожного виробу, крім м’яких шарів наповнення, знаходиться металева рама з закріпленими на ній змієподібними пружинами, що додають пружність сидінню і спинці. Каркаси крісел, які мають досить оригінальну “гнуту” конструкцію, виготовляють з бука.

Оббивку – з натуральної або штучної шкіри, таким самим матеріалом покривають і м’які підлокітники. Компанія пропонує моделі з різною шириною сидіння (наприклад, 74, 78 або 87 см). Крісла можна вкомплектовувати м’якими пуфиками, що використовують і як підставки для ніг.

К.Р., Львівська газета - Домашня газета, травень 2003 року, № 23