Львів’яни більше платять PDF Друк E-mail
11.01.2005 16:15

У ГРУДНІ львів’яни нарешті почали платити за спожите тепло.

“У грудні 2004 року споживачі тепла оплатили 90% спожитих упродовж листопада обсягів теплової енергії”, – інформує прес-служба МКП “Львівтеплоенерго”.

Нагадаємо, цьогоріч ситуація з опалювальним сезоном є катастрофічною. Газовики обмежували постачання міста через великі борги підприємств теплокомуненерго. Натомість останні заявляють, що не в змозі розрахуватися за спожитий газ, оскільки городяни завинили їм чималі суми. У листопаді рівень проплати мешканцями Львова становив трохи більше ніж 50%.

Нині ситуацію нарешті виправлено. “Львівтеплоенерго” заявляє, що безперебійний опалювальний сезон 2005 року залежить від 100% проплати за тепло, що дозволить підприємству виконати вимоги газопостачальних і електропостачальних компаній щодо 100% передоплати за їхні послуги.

Зауважимо: у Львові поменшало будинків, яких не опалюють. Відновлено постачання тепла в усі приміщення ЖКК “Галбуд”, повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації. Тепер у Львові не опалюють 34 відомчі будівлі, до 5 січня таких було 39. Зазначимо, що саме відомчі будинки є найбільшими боржниками за спожите тепло.