Гузар вимагає вибачення PDF Друк E-mail
21.01.2005 12:56

ФРАКЦІЯ “Наша Україна” у Львівській міськраді вимагає, щоб мер Любомир Буняк перепросив за свою неетичну поведінку.

Саме такою, на думку депутатів, є фраза мера: “Я вас ще нагну”.

Як писала “Газета”, минулої сесії між Зеновієм Гузаром і Любомиром Буняком спалахнула словесна перепалка, коли депутат попросив мера не тиснути на народних обранців:

– Любомире Костянтиновичу, не треба нас нагинати!

– Я вас коли-небудь нагинав?

– Мене не вдалось і не вдасться!

– Ну то ще нагну!

Депутати вважають, що такі висловлювання мера є неетичними й Л. Бунякові слід перепросити. Про це йдеться у спільній заяві партійних депутатських груп фракції “Наша Україна” у Львівській міській раді.

“На пленарному засіданні Львівської міської ради 11.01.2005 р. міський голова Львова Любомир Буняк укотре дозволив собі неетичні висловлювання стосовно депутата Львівської міської ради. Зокрема, його погрозу на адресу нашого колеги, депутата Зеновія Гузара “Я вас ще нагну” розцінюємо як рецидив поведінки “червоного директора”. Фракція “Наша Україна” застерегла міського голову, що будь-які вчиненні з його боку утиски щодо головного лікаря 8-ї комунальної міської лікарні Зеновія Гузара спричинять конфлікт між ним і фракцією”, – йдеться в заяві.

Щоправда, міський голова так і не попросив пробачення в депутата. Навіть більше, між Буняком і Гузаром знову виникла суперечка: “Любомире Костянтиновичу, ну дайте чоловікові нарешті кінчити (коли мер перебивав депутата)! І взагалі, ви нагадуєте вагітну жінку, якій не можна відмовляти”, – сказав З. Гузар.