У міськраді – “Нова Україна” PDF Друк E-mail
21.01.2005 13:29

ДЕПУТАТИ Львівської міської ради мають намір створити фракцію “Нова Україна”, яку сформують на базі “Нашого Львова”.

Як повідомив на сесії міськради депутат Володимир Рудницький, до нової фракції хочуть увійти 25 депутатів. При цьому пан Рудницький зазначив, що до неї належатимуть ті депутати з групи “Наш Львів” (наближена до СДПУ(о), – “Газета”), які не скомпрометували себе та не причетні до махінацій. Наразі ніхто з членів фракції “Наш Львів” не заявляв про свій вихід із фракції.

– “Нова Україна” – це громадське об’єднання, яке вже давно діє в Україні. Обравши таку назву, фракція зарахувала себе до соратників Кушнарьова, очевидно, ці депутати сповідують ідеї сепаратизму та федералізму, – прокоментував “Газеті” створення  фракції міський депутат, член фракції “Наша Україна” Юрій Кужелюк. Він упевнений, що новостворена фракція не матиме жодного впливу:

– З іміджем Кушнарьова їм нічого не світить. Та й куди подітися людям, які три роки підпримували СДПУ(о) та Мирослава Хом’яка? Коли міські депутати висловлювали недовіру панові Хом’яку, майбутні представники “Нової України” всіляко його вигороджували.

Зауважимо, що нині у Львівській  міській раді є фракція “Наша Україна”, яка налічує 52 депутатів, група “Разом” – четверо депутатів, група “Наш Львів” – 32 депутати, двоє депутатів – позафракційні. Загалом у Львівській міській раді – 90 депутатів.

Джерело: http://lvivinfo.net/

П'ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)