Інавгурація по-українськи PDF Друк E-mail
21.01.2005 13:51

Церемонія присяги новообраного Президента України Віктора Ющенка відбудеться в парламенті 23 січня о 12.00. З огляду на це, Верховна Рада прийняла відповідні зміни в календарний план роботи шостої сесії парламенту.

За це проголосували 309 народних депутатів.

Постанова передбачає, що 21 січня в парламенті пройде ранкове пленарне засідання. Планують, що 22 січня депутати працюватимуть у комітетах і фракціях. А 23 січня о 12.00 розпочнеться урочисте засідання парламенту, на якому Віктор Ющенко складе присягу Президента. 23 січня – закриття шостої сесії Верховної Ради.

Прес-служба центрального штабу Ющенка оприлюднила офіційний графік заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного Президента України Віктора Ющенка.

Так, 22 січня о 13.00 у приміщенні Українського дому (вул. Хрещатик, 2) відкриють прес-центр, де здійснюватимуть пряму трансляцію всіх урочистих заходів з нагоди інавгурації.

22 січня до Києва з 09.00 почнуть прибувати закордонні делегації.

23 січня з 12.00 до 13.15 відбуватиметься урочисте засідання Верховної Ради України, на якому Ющенко складе присягу. Крім того, в Маріїнському палаці відбудеться військова церемонія.

О 13.30 на майдані Незалежності в Києві Ющенко звернеться з урочистою промовою, а після цього дасть урочистий прийом у Маріїнському палаці.

О 19.00 у Національному палаці “Україна” розпочнеться святковий концерт із нагоди інавгурації Президента України.

Нагадаємо, раніше штаб Ющенка планував провести інавгурацію 22 січня – у День злуки. Але церемонію відтермінувати на день через великий обсяг підготовчих робіт, які необхідно виконати.

Регіонали не бешкетуватимуть

ФРАКЦІЯ “Регіони України” не вдаватиметься до ексцесів під час інавгурації в парламенті Віктора Ющенка.

– У нашій фракції були різні думки. Я переконував колег, що ті, хто проголосував за Ющенка, – це теж частина народу. Вони висловили свій вибір, і ми повинні поважати їх, – заявив “Українській правді” один із лідерів фракції Валерій Коновалюк. – Загалом ми ухвалили остаточне рішення: і не уподібнюватися тим, хто проігнорував інавгурацію президента 1999 року. Ми можемо не погодитися з окремими етапами виборів і суду, але поважаємо Україну як державу.П'ятниця, 21 січня, 2005 року, № 10 (577)