Львівський дебют прем’єра PDF Друк E-mail
23.05.2003 08:47

УЧОРА з дводенним візитом у наше місто прибув прем’єр-міністр України Віктор Янукович. В урядовій делегації – міністр палива та енергетики Сергій Єрмілов, міністр промислової політики Анатолій М’ялиця, міністр економіки Валерій Хорошковський, міністр освіти та науки Василь Кремень та міністр культури і мистецтва Юрій Богуцький.

З нагоди міжнародного Шевченківського свята “В сім’ї вольній, новій...” Віктор Янукович поклав квіти до пам’ятника Кобзарю. Під час церемонії у виконанні Галицького камерного хору Палацу мистецтв, хору “Дударик” та Заслуженого державного ансамблю України “Юність” пролунали пісня на слова Т.Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий” та Державний гімн України. У покладанні квітів узяли участь голова ЛОДА Мирон Янків, голова обласної ради Михайло Сендак, міський голова Любомир Буняк, народні депутати, офіційні особи.

Віктор Янукович разом із супроводжуючими особами відвідав у Дрогобичі нафтопереробний комплекс “Галичина”. Його керівники ознайомили прем’єр-міністра з основними показниками та технологіями підприємства, обсягом виробництва світлих нафтопродуктів у 2000-2002 роках, а також планами на 2003 рік. Віктор Янукович також ознайомився з роботою Стебницького державного гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал”, зустрівся з представниками творчої інтелігенції області, повідомляє vinertyno.com.

Сьогодні прем’єр-міністр України Віктор Янукович відвідає шахту “Червоноградська”, а також Добротвірську ТЕС і Львівський автобусний завод. У другій половині дня прем’єр зустрінеться з науковцям Львівщини і проведе нараду з адміністративно-господарським корпусом області.