Василь Вірастюк – у шістці найсильніших PDF Друк E-mail
31.01.2003 04:57

18 CІЧНЯ на Гаваях відбулися відбіркові змагання Федерації силових атлетів (IFSA). IFSA проводить цей кваліфікаційний відбір щороку. За його підсумками відбирають 6 найсильніших атлетів планети для участі в 6 етапах Суперсерії року: у Празі, Абердіні, Оттаві, Катарі, Стокгольмі та на Гаваях.

Уперше в цьому змаганні взяли участь представники України: львів’янин Василь Вірастюк і Микола Мельников із Макіївки. Загалом, за словами В.Вірастюка, у змаганнях мали взяти участь 30 силовиків, але з різних причин прибули тільки 14. В.Вірастюк каже, що приїхав завдяки організаційній допомозі свого товариша – латвійця Раймона Берманіса.

Змагання тривали два дні. Першого визначилася шістка, яка візьме участь у всіх шести етапах. Отож, чемпіоном став канадець Жерар, другим був литовець Савіскас, третім – Берманіс, четвертим – поляк Пудзиновський, п’ятим – норвежець Карлсон. І, нарешті, шосте місце здобув Вірастюку. Мельников – 11-ий.

Василь Вірастюк розповів, що потрібно було виконати шість вправ і докласти максимум зусиль, аби потрапити до шістки найкращих.

Тепер на черзі празький етап. До речі, крім шістьох найсильніших спортсменів планети, в різних етапах братимуть участь і молоді атлети з тих країн, де проходитимуть змагання. Василь Вірастюк зазначив, що на цих етапах його фінансуватиме Федерація силових атлетів. А на Гаваї він потрапив при підтримці торгової марки “ОККО”.

Щодо подальших планів Василя Вірастюка, то серед головних – чемпіонат світу, який відбудеться у вересні. Наразі ще не визначено, в якій країні він буде проходити і скільки вправ виконуватимуть спортсмени.

А ще 25 січня Василь Вірастюк одружився. Його дружину звати Світлана. Від імені редакції “Газети” вітаємо молодят і бажаємо їм усіх благ.

Львівська газета, 31 січня 2003 року, №94